Czy długie sukienki pasują każdemu?

Długie sukienki są teraz wszędzie. Można je zobaczyć na wybiegach i w magazynach mody i szafach, ale to, co nie zawsze widać, to jak pasują do każdego. Czy istnieje sposób na rozpoznanie sukienki, która będzie schlebiać Twojemu typowi ciała i sprawi, że będziesz wyglądać niesamowicie? To zależy od twojego typu ciała. Sukienka, która wygląda świetnie na modelu wybiegowym, może nie być najlepszym wyborem dla ciebie.

 

Dziewczyny z biustem: Dziewczyna z dużym biustem powinna uważać na noszenie długiej sukni, ponieważ podkreśli ona jej klatkę piersiową. Jeśli masz duże piersi i chcesz nosić długą sukienkę, spróbuj takiej z dekoltem scoop lub empire waistline lub wybierz taką, która jest zebrana w talii, ponieważ sprawi, że twoje biodra będą wyglądać na większe, a klatka piersiowa mniejsza.

 

Dziewczyny o jasnej skórze: Jeśli jesteś jasnoskóry, unikaj długich sukienek z poziomymi paskami, ponieważ sprawią, że będziesz wyglądać szerzej. Zamiast tego wybierz pionowe paski.

 

WAŻNA UWAGA: Ważne jest, aby pamiętać, że ciało każdego z nas jest wyjątkowe, więc nie ma jednego stylu, który pasuje do wszystkich – sztuką jest, aby znaleźć ten jedyny. Więcej artykułów o modzie znajdziesz na stronie https://slowerful.pl/