Inwestycje z Panattoni – wybór optymalny

Sektor nieruchomości przemysłowych jest zachęcający pod kątem inwestycyjnym, z tego względu inwestorzy tłumnie przybywają do Panattoni, szukając możliwości generowania wysokich zwrotów ze swoich wkładów i z pewnością nie żałują swoich decyzji.

Inwestycje z pewną korzyścią 

Panattoni – https://panattonieurope.com/pl-pl/inwestuj-z-nami, jest przodującym ekspertem w zakres nieruchomości przemysłowych. Firma posiada ponad 3,8 mln mkw. powierzchni w Polsce, certyfikowanej m.in w BREEAM. Ponadto Panattoni zarządza najwyżej ocenianą powierzchnią logistyczną w Europie, wyznaczając standardy wśród firm dążących do realizacji działań zgodnych z koncepcją zrównoważonego rozwoju.

Możliwości inwestycyjne z Panattoni

Panattoni oferuje inwestorom szereg możliwości inwestycyjnych w zakresie logistyki i przemysłu, m.in:

 

  • Przemysłowe nieruchomości – Panattoni to właściciel oraz zarządcą nieruchomości przemysłowych w całej Polsce. Do firmy należą magazyny dystrybucyjne, obiekty produkcyjne oraz powierzchnie typu flex space,

 

  • Nieruchomości magazynowe – w ofercie znajdziemy nieruchomości magazynowe o zróżnicowanej powierzchni. Magazyny znajdują się w pobliżu kluczowych centrów logistycznych, dzięki czemu są dostępne dla firm, dla których czas realizacji jest kluczowy.

Inwestorzy przekonali się, że Panattoni to doskonały partner inwestycyjny. Firma zapewnia szeroki zakres usług inwestycyjnych, w tym umowy najmu długoterminowego, czy też krótkoterminowego.