Jak usprawnić pracę w ogrodzie?

Dbanie o ogród może być proste i odbywać się bez Twojego udziału, kiedy zainwestujesz w automatyczny system podlewania. Gardena, najlepsza na rynku firma, oferuje szeroką gamę modeli sterowników nawadniania. Urządzenie zajmie się dostarczaniem wody roślinom wcześnie rano w czasie upałów, gdy śpisz lub jesteś poza domem. Produkt ten daje możliwość sterowania podlewaniem z dowolnego miejsca. Trudno przecenić zalety tak wygodnego rozwiązania. Intuicyjna technologia pozwoli na samodzielny montaż. Wystarczy zainstalować sterownik nawadniania Gardena bezpośrednio na kranie i ustalić kiedy rośliny mają być podlewane.

Wysoka jakość produktów, odporna na warunki atmosferyczne elektronika oraz zawór, to niezbędnik w codziennym użytkowaniu. Czujnik wilgotności gwarantuje maksymalną oszczędność wody. Nachylony panel sterowania można odłączyć, co pozwala na wygodne programowanie urządzenia. Opcja „Safe Stop” nie uruchomi nawadniania, jeśli napięcie baterii jest zbyt niskie, aby zamknąć zawór. Niezwykle przydatna funkcja ręcznego podlewania „Water now” może być użyta w każdej chwili, do napełnienia konewki bez konieczności zdejmowania sterownika z kranu. Blokada ekranu zabezpiecza przed przypadkową zmianą ustawień.

Doskonała jakość i nowoczesna technologia, jaką oferuje sterownik nawadniania Gardena, daje możliwość nawadniania różnych stref ogrodu w zależności od zapotrzebowania na wodę. Dodatkowym atutem są dostępne części zamienne. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób zapracowanych oraz posiadających większe ogrody, pragnących cieszyć się pięknymi roślinami.