Najlepsze aplikacje ogrodnicze

Jeśli jesteś typem osoby, która uwielbia brudzić sobie ręce, ale nie ma czasu, aby iść kopać w brudzie, zainteresuje Cię fakt, że jest na to aplikacja. Obecnie istnieje ponad 700 różnych aplikacji na telefon, które mogą pomóc w ogrodzie, a my zawęziliśmy je do najlepszych trzech. Te aplikacje są świetne dla kogoś, kto chce uprawiać swoje własne jedzenie.

 

Oto lista naszych 3 najlepszych ulubionych aplikacji ogrodniczych:

 

  1. PlantSnap – Aplikacja PlantSnap robi zdjęcia roślin lub kwiatów i identyfikuje je po nazwie, a następnie łączy się bezpośrednio z miejscem, gdzie można je kupić. Przechowuje wszystkie informacje, jak również tak, jeśli widzisz jeden później można pstryknąć kolejne zdjęcie i dowiedzieć się, co to jest.
  2. Garden Plan Pro – Ta aplikacja pozwala na mapowanie całego ogrodu tylko za pomocą telefonu i technologii GPS. Wystarczy przejść wokół swojego podwórka z aplikacją otwartą i będzie automatycznie mapować obszar dla Ciebie. Ma również bazy danych roślin dużo jak PlantSnap, ale z więcej szczegółów o każdej roślinie, takich jak wymagania światła i wody potrzeb.
  3. Sprout – Ta aplikacja pomaga użytkownikom rosnąć roślinom z nasion do zbiorów.

Więcej artykułów na temat ogrodu znajdziesz na stronie https://czaswogrodzie.pl/ .